Úvod » EMBOSSING

EMBOSSING

EMBOSSING

V TÉTO KATEGORII HOVOŘÍME O HORKÉM EMBOSSOVÁNÍ.. PŘI TÉTO TECHNICE NÁM VZNIKÁ VELMI OBLÍBENÝ VYSTOUPLÝ RELIÉF.. TOHO DOCÍLÍME POMOCÍ SPECIÁLNÍCH MATERIÁLŮ.

K výrobě horkého embossu budete potřebovat čiré medium - je to polštářek napuštěný speciálním lepidlem.. dále pak embossovací prášek a horkovzdušnou pistoli.. ušetřím vám práci s hledáním variant,čím nahradit pistoli.. bohužel plotýnka, ani topinkovač, horkovzdušnou pistoli opravdu nenahradí..

a jak na tuto techniku?

vybraný motiv razítka otisknete v čirém mediu, natisknete na papír, ihned nad čistým papírem zasypete velkou vrstvou prášku.. nad papírem sesypete přebytečný prášek, ten si nasypte zpět do lahvičky ..poté motiv zapečeme pistolí ..

vzhledem k tomu, že tato technika je velmi oblíbená, jdou s ní mnohá kouzla.. vychytávky můžete sledovat na BLOGU,  můžete si techniku přijít vyzkoušet osobně na kurz, ze kterého si odnesete vzorník s cca 10-ti možnými variantami této techniky .. pokud se k nám nedostanete, můžete si zakoupit online kurz, který vám zašlu přílohou jako .pdf.. 1.díl a vyšší dívčí ..horký emboss jsme si i vysvětlili v časopise Kouzlo scrapu