Úvod » LEPÍCÍ MATERIÁL

LEPÍCÍ MATERIÁL

LEPÍCÍ MATERIÁL

V NABÍDCE NAJDETE LEPÍCÍ TYČINKY, OBOUSTRANNÉ PÁSKY, GELOVÉ KAPKY, TEKUTÁ LEPIDLA.. asi se ptáte, co si vybrat?

Nejoblíbenější jsou oboustranné pásky či roller ( rolátko)..obě tyto pomůcky obsahují průhlednou lepící pásku, kterou rovnou nanášíte na podklad.. u oboustranné pásky je potřeba odlepit krycí folii, toto u rolleru odpadá, tak už rovnou lepíte..výhodou je, že nekroutí papír :) roller navíc po spotřebování pásky nevyhazujte, dokupte náhradní náplň.

Velmi používáným lepidlem je PVA lepidlo v tubě, která je zakončená úzkou hubičkou..lepidlo se tak nanáší ve velmi přesné, tenké linii..je vhodné na veškeré lepení,jak větších ploch, tak dekorací, drží opravdu velmi dobře, jen je potřeba chvíli projekt podržet, než zaschne.

Na různé dekorace - kytičky apod. a přichycení stuh lze využít gelových lepících kapek.. ty jsou naneseny na pásce, vždy je odlípnete s krycí folií, kterou poté odstraníte.. gelové kapky jsou vyráběny v různých velikostech (průměrech kapky).. ale pozor nemusí dekoraci držet úplně pevně

Na zvýraznění dekorace, vyvýšení se používají 3D pěnové lepící polštářky ( čtverečky, či kapky).. tyto pěnové polštářky či pěnová 3D páska se používá při výrobě přání shaker- chrastidlo

na přilepení dekorací, písmen, chipboardů a jiných výseků můžete využít  i lepidla v tužce, drží velmi dobře

Delikateskou v lepení je pak Glossy Accent.. což je lepidlo a lak v jednom.. můžete s ním tedy lepit, drží perfektně nebo jej nanést na povrch dekorace, po zaschnutí vznikne krásně lesklý povrch.. Glossy lze zakoupit i ve variantě krakelovací.